Hediye Özel Tasarımlı-Emzik Zinciri

2014-02-21 20:14:00

Girişimci anneler çok güzel şeyler yapmaya çalışırken bizlerle beraber oldukları için tekrar teşekkür ediyoruz. Girişimci annelerden biri de benim daha yeni tanıştığım ama gerçekten çok güzel bir şey tasarladığı için sizlerle de güzel bir röportaj ile tanışmanızı istedim. Evet bugünEmzik Zincirim 'in kurucusu Çiğdem Kaba bizlerle...

Çiğdem hanım bebeklerimiz için Akça ağacından üretilmiş malzemelerle çok farklı emzik zincirleri tasarlıyor. Tek tek hepsine baktığınız zaman ne kadar özenle tasarlandığını göreceksiniz.

Çiğdem hanıma tekrar teşekkürler ve bu güzel söyleşimizi sizlerle paylaşıyorum, keyifli okumalar...

Çiğdem hanım Merhaba kısaca kendinizden bahsedebilir misiniz ?Çiğdem Kaba

Merhabalar. Ben Çiğdem Kaba. 28 yaşındayım ,Bursa kökenliyim fakat Almaya doğumluyum.

Eğitim yıllarım da Almanya da yaşayan Türk çocuklarına özel ders verdikten sonra Abitur sınavımı başarı ile elime aldım ve Münih Ludwig Maximilian Üniveristesin de yabancı dil ögretmenligi okudum.

2009 yılında ailem ile birlikte Türkiye ye kesin dönüş yaptık. 1 yıl sonra 2 yıllık nişanlım ile dünya evine girdik ve şuan iki buçuk yaşında bir oğlumuz var.

2012 yılından bu yana EMZİKZİNCİRİM ile Türkiye de ilk olan ve tamamen doğal malzemelerden oluşan emzik zincirleri üretiyorum....

 

Röportajımızın devamı ve hediye çekilişimiz hakkında lütfen sitemiz buyrun 

Bu güzel hediyeyi kaçırmayın !!!

0
0
0
Yorum Yaz