Çocuklarda Sınır Koyma Ve Kuralları Belirleme

2013-02-26 16:31:00
Çocuklarda Sınır Koyma Ve Kuralları Belirleme |  görsel 1

anneysen.com 16 Şubatta güzel bir organizasyona yine öncülük etti ve iki önemli insanı bizlerle tanıştırdı.Psikoloji İstanbul’dan Tolga Erdoğan ve herkesin takip ettiği bir anne Blogcuanne yani Elif Doğan bizlerleydi. Bu güzel organizasyonun yapıldığı yer ise İstinye Park Hill Side Learning Center dı.

Aylin Çakır ve Pınar Şimşek yeni eğitimlerin olacağının da müjdesini verdiler.Annelerin katılımının yanında birkaç babanın da bulunması çok güzeldi.Peki bizlere neler anlatıldı?Nasıl bilgiler verildi?Anneler nasıl sorular sordular?Tolga bey her annenin bütün sorularını en içten şekilde anlattı ve bazı annelerede yapmaları yada yapmamaları gereken bütün bilgileri vermeye çalıştı.Bizlerde sizler için notlar tuttuk,bu notlarımızı sizlerle paylaşmak çok mutlu edecek.Hadi bu eğitimde neler öğrendik,neler duyduk,neler anlatıldı kısaca sizlerle paylaşalım.

Bir diğer önemli konu ise Anneysen.com yeniliklerle bizlere sunmuş olduğu güzellikleri paylaşmaya devam etmesidir.Bebeklerimizin ay ay gelişimini hep merak ederiz değil mi?İşte anneysen.com da bunuda bulabilirsiniz.Bazen başka çocuklarla çocuklarımızı karşılaştırdığımızda olmuştur ama bunun ne kadar yanlış olduğunu da biliriz ama yinede yaparız.Ama artık buna son deyin ve lütfen bebeğinizin ay ay gelişimini merak ediyorsanız tıklayın http://www.anneysen.com/ay-ay-bebek-gelisimi.aspx. 0-3 yaş bebek gelişimini takip etmek artık çok kolay.Anneysen.com u takip edin,güzellikler sunmaya devam ediyoryar çünkü.

Devamı ve eğitim hakkında bilgi almak için lütfen tık tık http://www.1baba1anne.com/cocuklarda-sinir-koyma-ve-kurallari-belirleme/

140
0
0
Yorum Yaz