Bu Hediyeyi Kaçırmayın

2013-02-27 11:24:00
Bu Hediyeyi Kaçırmayın |  görsel 1

Sevdiklerinize “UYKU” hediye etmek ister misiniz?ne kadar güzel bir dilek değil mi?Sevdiklerimizin bizi düşünmesi ve UYKU hediye etmesi çalışan annelerin çok istediğidir.İşte bir fırsat size.Bu hafta Pınar hanım yani mykundak.com bizlerle olacak.Sizler için mykundak.com hakkında bilgi aldık ve Pınar hanımda sizlere güzel bir hediyede bulundu.Hediye hakkında Pınar hanımın mesajı bu şekilde:

30 dakikalık randevulu telefon görüşmesinde bebeğinizin uyku düzeni ile ilgili aklınıza takılanları sorabilir, bebeğinizin daha uzun saatler boyunca kesintisiz uyuması için neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Yanınıza bir not defteri almayı unutmayın sakın!

Hadi sizde eğer bu hediye bana çıksın diyorsanız mutlaka 05/03/2013 e kadar yorumunuzu bırakın.Bu güzel hediyeye her anne sahip olmak ister.Yorumunuzu bırakın ve listenizle paylaşın.Şansınız bol olsun.Pınar hanıma ve mykundak.com a çok teşekkür ediyoruz.Bu güzel söyleşimizi sizlerle paylaştığımız için çok mutluyuz.Keyifli okumalar.

Pınar hanım merhaba,kısaca kendinizden bahsedebilir misiniz?

31 yaşındayım ve İzmir’liyim. 2 yaşında Maya adında lokum mu lokum bir kızım var. Son derece keyifle yaptığım da bir mesleğe sahibim, uyku danışmanıyım. Ailelere bebeklerinin daha iyi uyuyabilmesi için danışmanlık veriyorum.

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an neler hissetiniz?Eşinize bunu nasıl söylediniz?

Bebek sahibi olmaya karar verdikten çok kısa bir süre sonra hamile olduğumu öğrendiğim için, biraz şaşırmıştım açıkçası. Bir yandan istiyordum anne olmayı ama bir yandan da bu kadar hızlı gelişmesini beklemiyordum bu sürecin. İlk anı daha çok ‘’şaşkınlık ve heyecan’’ olarak tanımlayabilirim sanırım. ‘’mutluluktan havalara uçmak’’ gibi duyguları hamileyken değil Maya’yı kucağıma aldıktan sonra yaşadım daha çok.

Devamı ve yorum bırakmak için lütfen http://www.1baba1anne.com/mykundak/ linke gidin.

111
0
0
Yorum Yaz